دانلود کتاب پیشوایان هدایت (چهارده معصوم علیهم السلام) جلد 11و 12و 13 و14

«پیشوایان هدایت»، اثر گروه مؤلفان مجمع جهانی اهل بیت علیه‌السّلام ، با نظارت سید منذر حکیم و با همکاری عدی غریباوی می‌باشد که به بررسی زندگانی چهارده معصوم علیه‌السّلام پرداخته و در سال ۱۳۸۵ ش، به زبان عربی نوشته شده است.

کتاب با درک ضرورت همبستگی، همفکری و همکاری پیروان خاندان عصمت و با انگیزه ایجاد رابطه فعال با شیعیان جهان و به کارگیری نیروی عظیم، کارآمد و خلاق شیعیان و اندیشمندان مذهبجعفری، تدوین شده است.

کتاب با شرح زندگانی نبی اکرم صلی‌الله‌علیه‌و‌آله‌وسلّم آغاز و با بیان زندگی امام عصر عجّل‌الله‌فرجه‌الشریف به پایان می‌رسد.


در آغاز هر جلد، ابتدا فضائل و جلوه‌هایی از شخصیت آن معصوم، مطرح شده و در ادامه مراحل مختلف زندگانی او مورد مطالعه و بررسی قرار گرفته است.


نویسندگان بر این باورند که عرضه درست، کارشناسانه، منطقی و استوار فرهنگ اهل بیت علیه‌السّلام ، می‌تواند جلوه‌های ماندگار میراث خاندان رسالت و پرچمداران بیداری، حرکت و معنویت را در معرض دید جهانیان قرار دهد و دنیای خسته از جهالت مدرن و فرهنگ‌های ضد اخلاقی و انسانی را در آستانه عصر ظهور، تشنه حکومت جهانی امام عصر عجّل‌الله‌فرجه‌الشریف بسازد.

 

 

جلد یازدهم
جلد یازدهم، به بررسی زندگانی امام جواد علیه‌السّلام پرداخته است. ایشان یازدهمین معصوم از پیشوایان هدایت بود که در فکر، خلق و روش خود، نمونه‌ای عملی از دین را در کلیه امور و جوانب، عینیت بخشید و ازاین رو، چراغ هدایت و والاترین الگوی بشریت بعد از پیامبر صلی‌الله‌علیه‌و‌آله‌وسلّم و پدران بزرگوارش علیه‌السّلام بود.

جلد دوازدهم
جلد دوازدهم، به مطالعه زندگی امام هادی علیه‌السّلام پرداخته است. او دوازدهمین معصوم و دهمین امام شیعیان می‌باشد.

 

جلد سیزدهم و چهاردهم

زندگی امام حسن عسکری علیه‌السّلام در جلد سیزدهم و حضرت مهدی عجّل‌الله‌فرجه‌الشریف در چهاردهمین جلد مورد مطالعه و بررسی قرار گرفته است.

 

بازدید 1531 بار

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

مطالب تصادفی

 

پرتال جامع فرهنگی کوثرنامه،درحوزه فرهنگ عمومی فعالیت میکند .هدف این پایگاه، تأمین نیازمندیهای فرهنگ عمومی خانواده ایرانی است.

 کانال کوثرنامه در تلگرام کانال کوثرنامه در سروش کانال کوثرنامه در ایتا

اینستاگرام

آمـاربازدیـد

امروز0
دیروز0
ماه0
مجموع2009489

افراد آنلاین

آنلاین

مجوزها

logo-samandehi
بالا