دانلود قسمت سوم مستند داستان خدا با مورگان فریمن ؛ خدا کیست؟ + زیرنویس فارسی
در قسمت سوم مستند داستان خدا با مورگان فریمن (The Story of God with Morgan Freeman) به وجودیت خدا پی خواهیم برد. این قسمت که خدا کیست؟‌ (?Who is God) نام دارد، خدا را از منظر ادیان مختلف نشان خواهد داد. قسمت سوم مستند داستان خدا با مورگان فریمن را همین حالا از گجت نیوز دانلود کنید.

این مستند که در شش قسمت مختلف ضبط شده است، در نظر دارد شما را از ذهنیتی که ادیان مختلف از خداوند، زندگی پس از مرگ و سایر موارد مهمی که همگی برای بسیاری از ما به سوالاتی مبهم تبدیل شده‌اند مطلع سازد. فصل اول این سریال از 6 قسمت شامل پس از مرگ (Beyond Death)، آخرالزمان (Apocalypse)، خدا کیست؟ (Who is God)، آفرینش (Creation)، چرا اهریمن وجود دارد؟‌ (Why Does Evil Exist) و قدرت معجزه‌ها (The Power of Miracles) برخوردار است که ما تا به امروز دو قسمت نخست آن را برای کاربران محترم گجت نیوز منتشر کرده بودیم.

از ابتدا تا انتهای این سریال، مورگان فریمن به عنوان راوی اصلی به بررسی اثرات دین و مذهب در شکل گیری رویدادهای مختلف جهان و تاریخ خواهد پرداخت. وی با بررسی‌های کارشناسانه نشان می‌دهد جدا از اینکه ما باید به دین و مذهبی ایمان داشته باشیم، چگونه دین می‌تواند در زندگی ما نقش ایفا کند.

قسمت سوم مستند داستان خدا با مورگان فریمن

بحث های مربوط به موضوعات معنوی هیچگاه حول محور یک سوال واحد نمی‌روند:‌ خداوند کیست؟ ویژگی‌های آن چیست؟ چرا مردم جهان تصمیم می‌گیرند که به پرستش خداوند بپردازند و با او صحبت کنند در حالی که وی حضور فیزیکی ندارد؟ این‌ها سوال‌هایی هستند که برای قرن‌ها تفکر انسان را به چالش کشیده است. و حالا فریمن در قسمت سوم مستند داستان خدا با مورگان فریمن سعی بر پرده گشایی از این سوالات دارد.

قسمت سوم مستند داستان خدا با مورگان فریمن

فریمن این قسمت را در یک بار آغاز می‌کند و عنوان می‌کند که آیا واکنش مردم به موسیقی (نظیر یک موسیقی سبک بلوز) شبیه به احساسی است که به خداوند دارند؟ مفاهیم جهانی خداوند چیست؟ فریمن برای یافتن جواب تمامی پرسش‌های خود باز هم به کشورهایی که در قسمت‌های گذشته نیز رفته بود نظیر هند، مصر و اورشلیم پای می‌گذارد و با افراد متخصص در این حوزه به گفتگو می‌نشیند. وی همچنین به اسون هنج انگلستان، به دیدار خانواده ناواهو در نیومکزیکو و یک مرکز پزشکی در فیلادلفیا نیز خواهد رفت.

قسمت سوم مستند داستان خدا با مورگان فریمن

از آنجایی که این قسمت سبک‌های مختلف اعتقادات را مقایسه می‌کند، فریمن چیزهای بسیار متفاوتی را در مورد ادیان مختلف جهان می‌شوند. میلیون‌ها هندو برای خود خدایی شخصی داشته و هر کدام نامی را برای آن گذاشته‌اند. وی سپس از نگاه یهودیان به خدا نگاه می‌کند. بخش ناواهو نیز بسیار جذاب است.

قسمت سوم مستند داستان خدا با مورگان فریمن

در انتها فریمن به نظر می‌رسد متوجه شده است که مشترکاتی در ادیان مختلف وجود دارد و همه ادیان به نوع خاصی خداوند را قبول دارند. این قسمت بی‌تردید یکی از مهم‌ترین قسمت‌های مستند داستان خدا با مورگان فریمن است. بیش از این شما را منتشر نمی‌گذاریم و به تماشای قسمت سوم مستند داستان خدا با مورگان فریمن همراه با زیرنویس فارسی و لینک‌های قدرتمند گجت نیوز دعوت می‌کنیم.

مستند داستان خدا با مورگان فریمن - قسمت سوم
  • زبان: انگلیسی
  • کشور: آمریکا
  • زمان : 45 دقیقه
  • کیفیت : 720P
  • حجم فایل : 350MB
دانلود مستقیم با کیفیت HDTV 720p
تهیه شده توسطتیم مستند گجت نیوز
بازدید 605 بار

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

مطالب تصادفی

 

پرتال جامع فرهنگی کوثرنامه،درحوزه فرهنگ عمومی فعالیت میکند .هدف این پایگاه، تأمین نیازمندیهای فرهنگ عمومی خانواده ایرانی است.

 کانال کوثرنامه در تلگرام کانال کوثرنامه در سروش کانال کوثرنامه در ایتا

اینستاگرام

آمـاربازدیـد

امروز0
دیروز0
ماه0
مجموع2009489

افراد آنلاین

آنلاین

مجوزها

logo-samandehi
بالا