حذف کردن پسورد Administrator!
   

حتماً تاکنون در جاهاي مختلف، راههاي گوناگوني براي ورود به ويندوز در صورت فراموش کردن رمز عبور خوانده يا شنيده ايد که همه آنها البته به نوعي منوط به داشتن پسورد Administrator و يا ورود به ويندوز مي باشد،

اما ما در اينجا نرم افزاري را خدمت شما معرفي مي کنيم که در حقيقت پاسخي به سوال بسياري از شما عزيزان در اين زمينه مي باشد و ضمناً از آنجايي که اين نرم افزار در محيط داس (Dos) عمل مي کند، براي بکار بردن آن، ديگر نيازي به ورود به ويندوز نداريد. در حقيقت اين نرم افزار با ساختن يک ديسکت يا CD و يا حتي فلش مموري قابل بوت، قادر به انجام موارد زير است:


* فعال کردن يا غير فعال کردن يک اکانت کاربري
* اعمال تنظيمات مربوط به انقضاي زمان پسورد اکانت ها
* مجبور کردن کاربر به تغيير پسورد در ورود بعدي به سيستم
* اعمال محدوديت در ساعات ورود به سيستم براي اکانت ها
* پاک کردن پسورد کليه اکانت هاي موجود روي سيستم
* اين نرم افزار حتي پسورد Administrator را هم پاک مي کند! که در اين صورت شما مي توانيد کنترل کامل سيستم را در دست بگيريد.


در ابتدا مطلب و قبل از پرداختن به اصل برنامه، به عنوان توضيح، لازم به ذکر است، نرم فزار Active@Password changer v 4.0 را مي توان به نوعي جزو نرم افزارهاي Portable يا قابل حمل دانست. چون پس از نصب برنامه، مي توان فايل هاي نصب شده موجود در پوشه برنامه را به راحتي در يک فلش مموري يا سي دي ذخيره (کپي) کرد و روي سيستم هاي ديگر از آن استفاده کرد.


 

 دانلود نرم افزار Active@Password changer


ساختن ديسکت بوت  و  CD بوت

 


اين نرم افزار پس از نصب، يک ايميج قابل رايت با پسوند "ISO." در پوشه انتخاب شده مي سازد که شما مي توانيد آن ايميج را با نرم افزارهاي رايت سي دي، مانند Nero رايت کرده و از آن استفاده کنيد.
یا اینکه می توانید از 2 گزینه cd/dvd/blu-ray , usb Flash Drive  جهت ساختن بوت استفاده کنید
سيستم را Restart کرده و وارد تنظيمات BIOS شويد، و بسته به نوع رسانه بوتيبلي که ساخته ايد، اولين درايو بوت شونده را ديسکت يا سي دي رام و يا USB (اگر از فلاش مموري استفاده مي کنيد، USB را انتخاب کنيد) قرار داده و سيستم را از طريق آن بوت کنيد. در اين حالت پس از اجراي برنامه، پنجره اي به شکل زير ظاهر مي شود:

در این قسمت گزینه اول را انتخاب کرده و دکمه Next را فشار می دهیم  .

 


 

و سپس درایوی که ویندوز نصب هست را انتخاب کرده و Next را کلیک کرده

 

 

و بعد یوزر مورد نظر یا  Administartor را انتخاب کرده و Next را فشار دهید.

 


 

 

و سپس مثل صفحه ظاهر شده گزینه ها انتخاب شده فعال باشد روی دکمه save کلیک می کنید

 

 

در این مرحله کار به اتمام رسیده است و کفقط کافی است سیتم را Reset کنید برای Reset کردن از گزینه Turn Off Computer استفاده کنید مطابق شکل زیر: 

    منبع : http://serajnet.org/ 

بازدید 710 بار
بارگیری پیوست‌ها:

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

مطالب تصادفی

 

پرتال جامع فرهنگی کوثرنامه،درحوزه فرهنگ عمومی فعالیت میکند .هدف این پایگاه، تأمین نیازمندیهای فرهنگ عمومی خانواده ایرانی است.

 کانال کوثرنامه در تلگرام کانال کوثرنامه در سروش کانال کوثرنامه در ایتا

اینستاگرام

آمـاربازدیـد

امروز0
دیروز0
ماه0
مجموع2009489

افراد آنلاین

آنلاین

مجوزها

logo-samandehi
بالا