زمان ساخت حساب کاربری جیمیل خود را به راحتی پیدا کنید

خیلی از مواقع پیش می‌آید که ما توجهی به زمانی که یک حساب کاربری می‌سازیم نداریم. درواقع منطقی هم نخواهد بود که ما زمان دقیق افتتاح حساب‌های مختلفمان را در ذهن و یا در یک کاغذ یادداشت کنیم. اما در این بین دانستن زمان دقیق ساخه شدن حساب کاربری جیمیل می‌تواند برای پروسه بازیابی خیلی مهم باشد. بنابر این بهتر است جهت رخ ندادن هیچگونه مشکی، از این به بعد، زمان ساخت حساب‌های مختلف کاربریتان را در یادداشت نمایید و به همراه خود داشته باشید.

 

اما برای فهمیدن زمان ساخت حساب کاربری جیمیل چه باید کرد؟

نخستین راهی که در این زمینه به فکر می‌رسد، پیدا کردن نخستین ایمیل دریافتی است که خود گوگل برای افتتاح حسابتان به شما فرستاده بود. اما ممکن است باز هم بدشانس باشید و آن را نیز پاک کرده باشید. نگران نباشید چون هنوز هم شما قادر به فهمین آن تاریخ خواهید بود.

در صورت پاک کردن ایمیل ارسالی توسط گوگل در روز افتتاح حسابتان، روش دیگری نیز وجود دارد که می‌تواند به شما کمک کند تا زمان دقیق ساخته شدن حساب کاربریتان را به دست آورید.

برای اینکار ابتدا وارد حساب کاربری جیمیل خود شوید. سپس به آدرس Settings > Forwarding and POP/IMAP بروید. در زیر مجموعه های POP Download، شما یک متن سبز رنگ به نام POP is enabled خواهید دید. در انتهای آن جمله یک تاریخ نوشته شده است. آن تاریخ، زمان ساخته شدن جیمیل شما خواهد بود.

 

gmail-creation-date

 

 

منبع:دیجی رو

 

بازدید 527 بار

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

 

پرتال جامع فرهنگی کوثرنامه،درحوزه فرهنگ عمومی فعالیت میکند .هدف این پایگاه، تأمین نیازمندیهای فرهنگ عمومی خانواده ایرانی است.

 کانال کوثرنامه در تلگرام کانال کوثرنامه در سروش کانال کوثرنامه در ایتا

اینستاگرام

آمـاربازدیـد

امروز
دیروز
ماه
مجموع0

افراد آنلاین

آنلاین

مجوزها

logo-samandehi
بالا