ورزش از عوامل ترک وسواس است

 

ورزش از عوامل ترک وسواس است

کارشناس مسایل تربیتی بیان کرد: ضعف جسمانی برتشدید وسواس اثر می گذارد وباید با انجام ورزش قدرت جسمی خود را بالا برد.

 vasvas

به گزارش پایگاه خبری آستان حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها،خانم بیگدلی در جلسه وسواس،سالن امام خامنه ای اظهار کرد: وظیفه یک وسواسی بی اعتنایی است و ورزش می تواند بسیار به آن کمک کند.
وی افزود: دین، احکام را برای ما بسیار آسان کرده، حکم به صحت راهیست که وظیفه مارا معین می کند، یعنی وقتی به چیزی در انجام احکام شک کردید آن مورد را انتخاب کنید که به نفع شما است وضررکمتری می رساند.
خانم بیگدلی با توجه به این که مراجع اعلام کرده اند که اگرچیزی نود و نه و نیم درصد احتمال دهیم که نجس باشدامانیم درصد احتمال دهیم که پاک است،باید به آن نیم درصد اکتفا کرده و آن چیز را پاک بدانیم،خاطرنشان کرد: وقتی از لحاظ جسمی مشکل داریم مغزمان توان انتخاب وفرمان درست دادن را ندارد وباعث وسواس می شود وانسان به کمک تغذیه مناسب وخوردن به اندازه کافی صبحانه و دیگر وعده های غذایی،همراه با ورزش مستمر،می تواند از وسواس دوری و آن را درمان کند.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

منبع: http://amfm.ir/ 

 

بازدید 619 بار

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

 

پرتال جامع فرهنگی کوثرنامه،درحوزه فرهنگ عمومی فعالیت میکند .هدف این پایگاه، تأمین نیازمندیهای فرهنگ عمومی خانواده ایرانی است.

 کانال کوثرنامه در تلگرام کانال کوثرنامه در سروش کانال کوثرنامه در ایتا

اینستاگرام

آمـاربازدیـد

امروز
دیروز
ماه
مجموع0

افراد آنلاین

آنلاین

مجوزها

logo-samandehi
بالا