مرگ خواهر متوفی در ریزش دیواره قبر

ایران نوشت:ریزش دیواره قبر در محل گلزار شهدای یافت‌آباد پیرزنی 65 ساله را به کام مرگ فرو برد.

در پی بروز این حادثه شهروندان صبح سه‌شنبه در تماس با سامانه 125 با اطلاع‌رسانی این حادثه خواستار کمک آتش‌نشانان شدند. ستاد فرماندهی آتش‌نشانی تهران بلافاصله آتش‌نشانان ایستگاه ‌88 و گروه امداد و نجات 5 را ساعت 11:12 سه‌شنبه راهی محل حادثه در منطقه یافت آباد بلوارالغدیر کرد.

حسین حسین بیگی معاون عملیات منطقه 4 آتش‌نشانی دراین خصوص اظهار داشت: خانواده‌ای به اتفاق اقوام خود درمحل گلزار شهدای یافت آباد در حال تدفین پیکر یکی از بستگان خود بودند که به علت تجمع زیاد افراد در بالای قبر و سست بودن سازه‌های قبر، ناگهان دیواره‌های قبر فروریخت. وی افزود: به دنبال این حادثه خواهر متوفی که زن 65 ساله‌ای بود داخل قبر و زیر خروارها خاک مدفون شد. حسین بیگی تصریح کرد: آتش‌نشانان بی‌درنگ تلاش‌های خود را برای بیرون آوردن پیرزن گرفتار شده از زیر خاک آغاز کردند و با استفاده از تجهیزات ایمنی عملیات ایمن‌سازی و تثبیت موقعیت را انجام دادند و از ریزش مجدد خاک جلوگیری کردند و سپس با آواربرداری موفق شدند این شخص را از زیر آوار بیرون آورند و برای درمان در اختیار امدادگران اورژانس قرار دهند.
معاون منطقه 4 عملیات آتش‌نشانی با اشاره به اینکه امدادگران اورژانس پس از انجام معاینات اولیه بسرعت مصدوم را به بیمارستان انتقال دادند، خاطرنشان کرد: تحقیقات بیشتر درمورد علت ریزش آوار هم‌اکنون توسط کارشناسان آتش‌نشانی در حال انجام است.

 

بازدید 721 بار
برچسب‌ها

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

 

پرتال جامع فرهنگی کوثرنامه،درحوزه فرهنگ عمومی فعالیت میکند .هدف این پایگاه، تأمین نیازمندیهای فرهنگ عمومی خانواده ایرانی است.

 کانال کوثرنامه در تلگرام کانال کوثرنامه در سروش کانال کوثرنامه در ایتا

اینستاگرام

آمـاربازدیـد

امروز
دیروز
ماه
مجموع0

افراد آنلاین

آنلاین

مجوزها

logo-samandehi
بالا