انتخاب سوژه جنجالی برای فیلم بعدی اسپیلبرگ

استیون اسپیلبرگ اعلام کرد برای پروژه بعدی‌‌اش سراغ ساخت فیلمی بر مبنای اتفاقی واقعی می‌رود که به نبردی سیاسی بین دو جناح مذهبی بدل شد. به ...

 

استیون اسپیلبرگ اعلام کرد برای پروژه بعدی‌‌اش سراغ ساخت فیلمی بر مبنای اتفاقی واقعی می‌رود که به نبردی سیاسی بین دو جناح مذهبی بدل شد. به گزارش خبرگزاری مهر، در فیلم جدید اسپیلبرگ بار دیگر مارک ریلنس جلوی دوربین می‌رود. این فیلم با عنوان «آدم‌ربایی ادگاردو مورتارا» ساخته می‌شود و کار فیلمبرداری آن در فصل نخست سال ۲۰۱۷ انجام خواهد شد. تا پیش از آن، این کارگردان پر کار باید کار تولید «بازیگر آماده یک» را به اتمام ببرد. «بازیگر آماده یک» تابستان جلوی دوربین می‌رود. فیلمنامه فیلم جدید اسپیلبرگ را تونی کوشنر می‌نویسد و هم‌اکنون در حال انجام این کار است. این فیلم با اقتباس از رمان کرتزر که سال ۲۰۰۸ منتشر شد، ساخته می‌شود و داستان آن روی یک پسر یهودی شش ساله متمرکز است که سال ۱۸۵۸ در بولونیای ایتالیا توسط پلیس دستگیر و از خانه پدر و مادرش بیرون برده شد. او کاتولیک بزرگ شد و در نهایت تبدیل به یک کشیش فرقه سن آگوستین شد. خانواده او تلاش زیادی کردند تا پسرشان را دوباره به دست آورند و این امر به یک نبرد سیاسی بزرگ بین دو جناح مذهبی بدل شد.
بازدید 608 بار

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

 

پرتال جامع فرهنگی کوثرنامه،درحوزه فرهنگ عمومی فعالیت میکند .هدف این پایگاه، تأمین نیازمندیهای فرهنگ عمومی خانواده ایرانی است.

 کانال کوثرنامه در تلگرام کانال کوثرنامه در سروش کانال کوثرنامه در ایتا

اینستاگرام

آمـاربازدیـد

امروز0
دیروز0
ماه0
مجموع2009489

افراد آنلاین

آنلاین

مجوزها

logo-samandehi
بالا