جیم کاویزل بار دیگر در نقش حضرت مسیح بازی می کند
بازیگری که ۱۴ سال پیش در فیلمی موفق نقش حضرت مسیح را ایفا کرد، قرار است بار دیگر در همکاری با مل گیبسون در دنباله آن ظاهر شود.
با گیبسون است که گفته می‌شود بار دیگر قرار است مسئولیت تهیه‌کنندگی و کارگردانی فیلم را بر عهده بگیرد.

نخستین بار ۲۰ ماه پیش گزارش شده بود که دنباله این فیلم ساخته می‌شود، اما مشخص نبود که کاویزل بار دیگر در نقش مسیح ظاهر خواهد شد یا خیر. این بازیگر ۴۹ ساله نخستین بار ۱۴ سال پیش نقش مسیح سی‌وچند ساله را ایفا کرده بود.

در سال ۲۰۱۶، رندال والاس که برای نوشتن فیلمنامه «شجاع‌دل» نامزد دریافت جایزه اسکار شده بود مشغول نوشتن فیلمنامه‌ای برای قسمت دوم فیلم گیبسون با عنوان «مصائب مسیح: رستاخیز» بود، البته مشخص نیست که او در حال حاضر هم در پروژه حضور داشته باشد یا خیر.

والاس در سال ۲۰۱۶ گفته بود که فیلمنامه‌اش مربوط به «مساله‌ای بزرگ و مقدس»‌است و پنج ماه بعد گیبسون در برنامه شبانه استیون کولبر اعلام کرد که فیلم ممکن است تا سال ۲۰۱۹ یا ۲۰۲۰ اکران نشود «چون موضوع بزرگی است».

اما خیلی پیش از آن، کاویزل در یک فیلم دیگر بر پایه انجیل یعنی «پولس، حواری مسیح» نقش‌آفرینی خواهد کرد که روز بیست‌وهشتم ماه مارس ۲۰۱۸ اکران می‌شود. در این فیلم جیمز فالکنر در نقش پولس و کاویزل در نقش لوک بازی می‌کند.

فیلم اصلی «مصائب مسیح»‌ گیبسون سال ۲۰۰۴ اکران شد و توانست با بودجه‌ای ۳۰ میلیون دلاری ۶۱۲ میلیون دلار در باکس‌آفیس جهانی بفروشد. عملا از همان موقع فرض بر این بود که گیبسون روزی دنباله‌ای برای آن خواهد ساخت، اما بعد از اینکه یک دهه گذشت دیگران سعی کردند این کار را بدون او انجام بدهند و چند پروژه رقیب به وجود آمد که همگی داستان رستاخیز را تعریف کردند.

تا اینجا،‌ تنها یک پروژه یعنی «برخاسته» محصول سونی به نتیجه رسیده که بدون هیچ شراکتی با گیبسون توانست با بودجه‌ای ۲۰ میلیون دلاری ۴۶ میلیون دلار بفروشد.منبع: مهر
بازدید 488 بار

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

 

پرتال جامع فرهنگی کوثرنامه،درحوزه فرهنگ عمومی فعالیت میکند .هدف این پایگاه، تأمین نیازمندیهای فرهنگ عمومی خانواده ایرانی است.

 کانال کوثرنامه در تلگرام کانال کوثرنامه در سروش کانال کوثرنامه در ایتا

اینستاگرام

آمـاربازدیـد

امروز
دیروز
ماه
مجموع0

افراد آنلاین

آنلاین

مجوزها

logo-samandehi
بالا