رقابت «بلید رانر ۲۰۴۹» و «دانکرک»
مراسم معرفی نامزدهای اسکار ۲۰۱۸ اعلام برگزار شد.
آب
ماد باند
بهترین طراحی لباس
دیو و دلبر
تاریک‌ترین ساعت
نخ خیال
ویکتوریا و عبدل
شکل آب
بهترین تدوین صوتی
بیبی درایور
بلید رانر ۲۰۴۹
دانکرک
جنگ ستارگان: آخرین جدای
شکل آب
بهترین صداگذاری
بیبی درایور
بلید رانر ۲۰۴۹
دانکرک
جنگ ستارگان: آخرین جدای
شکل آب
بهترین فیلم کوتاه
مدرسه ابتدایی دکالب
کودک ساکت
واتو وات/ همه فرزندان
برادرزاده اِمِت
ساعت یازده
بهترین موسیقی متن
دانکرک
نخ خیال
شکل آب
جنگ ستارگان: آخرین جدای
سه بیلبورد بیرون از ابینگ، میزوری
بهترین انیمیشن کوتاه
بسکتبال عزیز
فضای منفی
گاردن پارتی
قافیه‌های شورشی
بهترین جلوه‌های ویژه
بلید رانر ۲۰۴۹
جنگ ستارگان: آخرین جدای
نبرد برای سیاره میمون‌ها
نگهبانان کهکشان جلد دوم
کنگ: جزیره جمجه
بهترین تدوین
بیبی درایور
دانکرک
من، تونیا
شکل آب
سه بیلبورد بیرون از ابینگ، میزوری
بهترین چهره‌پردازی
تاریک‌ترین ساعت
شگفت
ویکتوریا و عبدل
بهترین بازیگر مکمل زن
الیسون جنی (من، تونیا)
لوری میت‌کالف (لیدی برد)
مری جی بلایژ (ماد باند)
اکتاویا اسپنسر (شکل آب)
لزلی منویل (مخ خیال)
بهترین بازیگر مکمل مرد
ویلم دفو (پروژه فلوریدا)
سم راکوِل (سه بیلبورد بیرون از ابینگ، میزوری)
ریچارد جنکینکز (شکل آب)
کریستوفر پلامر (تمام پول‌های دنیا)
وودی هرلسون (سه بیلبورد بیرون از ابینگ، میزوری)
بهترین فیلم خارجی
یک زن شگفت‌انگیز (شیلی)
توهین (لبنان)
بی‌عشق (روسیه)
مربع (سوئد)
برجسم و جان (مجارستان)
بهترین موسیقی ترانه
دیو و دلبر
کوکو
مرا به نام خودت صدا بزن
بزرگ ترین شومن
مارشال
بهترین انیمیشن بلند
کوکو
نان‌آور
بچه رییس
فردیناند
ونسانِ عشقی
بهترین فیلمنامه اقتباسی
مرا به نام خودت صدا بزن
ماد باند
بازی مالی
هنرمند فاجعه
لوگان
بهترین فیلمنامه اورژینال
برو بیرون
لیدی برد
شکل آب
بیمار بزرگ
سه بیلبورد بیرون از ابینگ، میزوری
بهترین بازیگر مرد اصلی
گری اولدمن (تاریک‌ترین ساعت)
دنیل دی لوئیس (نخ خیال)
تیموتی شَلِمی (مرا به نام خودت صدا بزن)
دنیل کالویا (برو بیرون)
دنزل واشنگتن (جناب رومن. جی اسرائیل)
بهترین بازیگر زن اصلی
فرانسس مک‌دورمند (سه بیلبورد بیرون از ابینگ، میزوری)
سیرشا رونان (لیدی برد)
سالی هاوکینز (شکل آب)
مریل استریپ (پست)
مارگو رابی (من، تونیا)
بهترین کارگردان
گیرمو دل تورو (شکل آب)
کریستوفر نولان (دانکرک)
گرتا گرویگ (لیدی برد)
جردن پیل (برو بیرون)
پل توماس اندرسون (نخ خیال)
بهترین فیلم
مرا به نام خودت صدا بزن
تاریک‌ترین ساعت
دانکرک
برو بیرون
نخ خیال
لیدی برد
پست
شکل آب
سه بیلبورد بیرون از ابینگ، میزوری

فیلم شکل آب با کارگردانی گیرمو دل تورو با نامزدی در ۱۳ رشته پیشتاز نودمین دوره جوایز اسکار است.

بعد از آن فیلم‌های دانکرک با هشت نامزدی، سه بیلبورد بیرون ابینگ میزوری با نامزدی در هفت رشته، تیره‌ترین ساعت با شش نامزدی و لیدی برد و بلید رانر ۲۰۴۹ هر دو با نامزدی در پنج رشته قرار دارند.

مراسم اهدای جوایز اسکار ۴ مارس (۱۰ اسفند) در لس‌آنجلس برگزار می‌شود.



منبع: صبا
بازدید 235 بار

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

مطالب تصادفی

 

پرتال جامع فرهنگی کوثرنامه،درحوزه فرهنگ عمومی فعالیت میکند .هدف این پایگاه، تأمین نیازمندیهای فرهنگ عمومی خانواده ایرانی است.

 کانال کوثرنامه در تلگرام کانال کوثرنامه در سروش کانال کوثرنامه در ایتا

اینستاگرام

آمـاربازدیـد

امروز0
دیروز0
ماه0
مجموع2009489

افراد آنلاین

آنلاین

مجوزها

logo-samandehi
بالا