ناشران پرفروش «عيدانه كتاب» معرفی شدند

به گزارش روابط عمومي خانه كتاب، طرح «عيدانه كتاب» با شعار «امسال هم كتاب عيدي دهيم» از 15 اسفندماه تا 15 فروردين در بيش از 700 كتابفروشي سراسر كشور اجرا مي شود و علاقمندان مي توانند كتاب هاي عمومي را با 20 درصد تخفيف و كتاب هاي حوزه كودك و نوجوان را با 25 درصد تخفيف خريداري كنند.

 

تاكنون انتشارات «ققنوس»، «آموت»، «چشمه»، «ميلكان»، «تيسا» و «هوپا» از جمله ناشران پرفروش طرح «عيدانه كتاب»  شناخته شدند.

كتاب‌هاي «ملت عشق»، «من پيش از تو»، «جزء از كل»، «دختري كه رهايش كردي»، «پس از تو» و «بيشعوري» تاكنون در صدر پرفروش‌ترين كتاب‌هاي طرح « عيدانه كتاب»  قرار گرفته اند.

 

در طرح «عيدانه كتاب» تاكنون 262 هزار و 35 نسخه كتاب از سوي 110 هزار و 104 نفر خريداري شده است و استان تهران با 141 كتابفروشي، اصفهان با 93 كتابفروشي، قم با 89 كتابفروشي، خراسان رضوي با 71 كتابفروشي، فارس با 44 كتابفروشي و آذربايجان شرقي با 32 كتابفروشي در صدر پرفروش ترين استان ها به لحاظ تعداد كتابفروشي قرار گرفته اند.

 

براي اطلاع از اسامي كتابفروشي عضو طرح«عيدانه كتاب» مي توانيد اپليكيشن كتابفروشي را از سايت خانه كتاب به نشاني « ketab.ir» دانلود كنيد.

 

منبع: خانه کتاب

بازدید 808 بار

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

 

پرتال جامع فرهنگی کوثرنامه،درحوزه فرهنگ عمومی فعالیت میکند .هدف این پایگاه، تأمین نیازمندیهای فرهنگ عمومی خانواده ایرانی است.

 کانال کوثرنامه در تلگرام کانال کوثرنامه در سروش کانال کوثرنامه در ایتا

اینستاگرام

آمـاربازدیـد

امروز
دیروز
ماه
مجموع0

افراد آنلاین

آنلاین

مجوزها

logo-samandehi
بالا