کاهش محبوبت بازی پوکمون گو

محبوبیت بازی پوکمون گو برای اولین بار روبه کاهش است!

 

بر اساس گزارش های متعددی از منابع مختلف، سیر نزولی محبوبیت بازی پوکمون گو آغاز شده است. در چند هفته گذشته، شاهد شکستن رکوردها یکی پس از دیگری توسط بازی پوکمون گو بودیم. بازی پوکمون گو بیشترین دانلود را در تاریخ بازی های موبایل داشته است و این آمار و ارقام بیش از یک عدد ساده بود به طوری که خیلی از فعالان حوزه بازی های موبایل را نگران کرده بود.

بازی پوکمون گو در دوران اوج خود به بیش از ۴۰ میلیون بازیکن فعال در روز دست پیدا کرد. در واقع بازی پوکمون گو توانست بازیکنان زیادی را به خود معتاد کند و در آمار و ارقام، اپلیکیشن هایی مانند فیسبوک، اینستاگرام، اسنپ چت و توییتر را کنار زد.

اما گویا شواهد حاکی از آن است که این بازی به مرور زمان محبوبیتش را از دست داده و محبوبیت این بازی سیر نزولی پیدا کرده است.

گزارشات بلومبرگ و چند بررسی دیگر نشان داده که تعداد دانلود، بازیکنان فعال و میزان زمان صرف این بازی واقعیت افزوده در روز کمتر از گذشته شده است. هرچند که نیانتیک سازنده بازی، ازین بابت هنوز نگرانی ندارد و با بازیکنان کم شده اش هم هنوز در صدر است و آمار خیره کننده ای دارد.

در زیر نمودارمحبوبیت این بازی را در گذر زمان مشاهده می کنید.

Pokemon-Go-Daily-Users-in-app-time-2

 

Pokemon-Go-Daily-Users-in-app-time

 

 بازنشر: دی جی شو

بازدید 670 بار

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

مطالب تصادفی

 

پرتال جامع فرهنگی کوثرنامه،درحوزه فرهنگ عمومی فعالیت میکند .هدف این پایگاه، تأمین نیازمندیهای فرهنگ عمومی خانواده ایرانی است.

 کانال کوثرنامه در تلگرام کانال کوثرنامه در سروش کانال کوثرنامه در ایتا

اینستاگرام

آمـاربازدیـد

امروز
دیروز
ماه
مجموع0

افراد آنلاین

آنلاین

مجوزها

logo-samandehi
بالا