پیگیر اجرای «طرح کاهش» از بهار ۹۵ هستیم

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: شورای عالی هماهنگی ترافیک وزارت کشور نیز نسبت به طرح کاهش (LEZ)، رویکرد کاملاً مثبتی دارد و اجرای این طرح را از بهار ۹۵ پیگیری می کنیم.

 به گزارش خبرگزاری مهر، سید جعفر تشکری هاشمی  با اعلام این که مدیریت شهری تنها متولی ترافیک پایتخت نیست و در بخش های مختلف حمل و نقلی، نهادهای متعددی وجود دارند که هر یک مسئولیت بخش مربوط به خود را بر عهده دارند، گفت: بر این اساس، هر طرح ترافیکی که قرار است در تهران ارائه و پیاده سازی شود، مستلزم هماهنگی و همکاری تمام بخش های مربوطه است و تمامی اعضا باید در اجرای آن مشارکت داشته باشند.

وی افزود: به عنوان نمونه، اگر قرار است طرح کاهش (LEZ) به اجرا در آید، لازم است تمام بخش ها در این طرح که از نظر ما به لحاظ اصول علمی، طرحی جامع و کامل است، ورود کرده و تمامی اعضا در اجرای آن مشارکت نمایند.

تشکری هاشمی با اشاره به این که پشتوانه طرح کاهش (LEZ)، تجربه ای جهانی است که در بسیاری از شهرهای بزرگ دنیا به مرحله اجرا در آمده، اظهار کرد: تمام زیرساخت های مورد نیاز به منظور اجرای این طرح در پایتخت وجود دارد و علاوه بر تهران، امکان اجرای آن در سایر کلان شهرهای کشور نیز وجود دارد.

معاون شهردار تهران در پایان با تأکید بر این که رویکرد مدیریت شهری در خصوص اجرای طرح کاهش (LEZ) در پایتخت، همچون گذشته پیاده سازی این طرح با توجه به آثار و نتایج مثبت آن است، خاطرنشان کرد: شورای عالی هماهنگی ترافیک وزارت کشور نیز نسبت به طرح کاهش (LEZ)، رویکرد کاملاً مثبتی دارد و اجرای این طرح از بهار ۹۵ را به صورت جدی پیگیری خواهیم کرد.

منبع:mehrnews.com

بازدید 727 بار
برچسب‌ها

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

 

پرتال جامع فرهنگی کوثرنامه،درحوزه فرهنگ عمومی فعالیت میکند .هدف این پایگاه، تأمین نیازمندیهای فرهنگ عمومی خانواده ایرانی است.

 کانال کوثرنامه در تلگرام کانال کوثرنامه در سروش کانال کوثرنامه در ایتا

اینستاگرام

آمـاربازدیـد

امروز
دیروز
ماه
مجموع0

افراد آنلاین

آنلاین

مجوزها

logo-samandehi
بالا